На українсько-польському кордоні запустять єдині пункти пропуску, щоб не проходити кордон двічі

На українсько-польському кордоні запустять єдині пункти пропуску, щоб не було потреби проходити кордон двічі. Про це заявив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач, - повідомляє телеграм-канал FREEДОМ.

"Колеги з Польщі, наприклад, будуть на нашій території, і це буде один проїзд. Або наші колеги будуть на території Польщі. Це значно прискорить процес", – сказав Деркач.

Текст проекту угоди мають завершити наступного тижня. Які пункти пропуску будуть загальними, визначать уже після ратифікації документа.

Зазначається, що Україна планує запровадити єдиний прикордонний контроль також із Угорщиною та Словаччиною.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті