На тлі десятків тисяч мешканців Маріуполя, які втратили житло, "мер" пообіцяв вирішити квартирне питання "досвідченого викладача" з Карелії 

"Мер" окупованого Маріуполя Олег Моргун пообіцяв виділити квартиру педагогу, яка вирішила переїхати в приморське місто з Карелії. Про це він написав у себе в Телеграм.

"Житлове питання педагога з Карелії беру на особистий контроль. Досвідчений викладач історії переїхала до Маріуполя разом із сім'єю практично відразу після звільнення міста", - повідомив він. 

Як повідомлялося раніше, внаслідок російської агресії в Маріуполі було зруйновано майже весь житловий фонд. До 22 лютого 2022 року в місті було 2 327 багатоквартирних житлових будинків. З них уціліла лише 261 багатоповерхівка, 517 багатоквартирних будинків не підлягають відновленню. Із приватними будинками і того гірше - з 49 343 будинків уціліли всього 11 тисяч. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті