На території Донеччини залишаються проживати 281,5 тис цивільних мешканців

Про це повідомляє Донецька ОВА 23 квітня.

Впродовж тижня, що минув, території Донецької області покинули 853 людини. За межі регіону евакуювались 226 чоловіків, 445 жінок та 173 дитини. 

Станом на 22 квітня на підконтрольній українській владі території Донецької області залишалися проживати 281,5 тисячі цивільних мешканців, з яких 21 300 дітей.

На території 17 громад, які є зоною активних бойових дій, наразі проживають 28 607 людей, серед яких 193 дитини. 

У 8 населених пунктах, де оголошена примусова евакуація родин з дітьми, залишаються проживати 196 неповнолітніх. 

Загалом за минулий тиждень евакуйовані 11 дітей з числа тих, які підлягали примусовій евакуації з рідними. Дев’ять дітей вивезені з Добропільської громади, двоє – з Дружківської.

Нагадаємо, станом на 17 квітня на неокупованій Донеччині залишалося  понад 280 тис цивільних. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті