На Таврійському напрямку ЗСУ за останню добу знешкодили 406 російських загарбників, шістьох узяли в полон

На Таврійському напрямку Сили оборони України за останню добу знешкодили 406 російських загарбників, зокрема шістьох узяли в полон. Про це командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський повідомив у Телеграмі.

«Загальні втрати ворога склали 406 осіб. 6 окупантів здалися в полон», – зазначив він.

За даними командувача, підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу ОСУВ «Таврія» протягом доби виконали 1336 вогневих завдань.

Кількість знищеної військової техніки ворога на Таврійському напрямку за добу сягнула 35 одиниць.

Зокрема, знищити вдалося реактивну систему залпового вогню загарбників, сім їхніх безпілотників і три танки.

Також серед знищеного за добу – три артилерійські системи ворога, стільки ж бойових броньованих машин, 12 одиниць автомобільної та чотири одиниці спеціальної техніки РФ.

Крім того, Силами оборони пошкоджені ще 12 одиниць озброєння та військової техніки російських військ, знищені два склади ворожих боєприпасів.

Російська армія протягом доби на цій ділянці фронту провела 28 бойових зіткнень, здійснила 21 авіаційний удар і 923 артилерійські обстріли.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті