На Таврійському напрямку Сили оборони знищили за добу понад 300 окупантів та 170 ворожих безпілотників

Бійці оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" у зоні своєї відповідальності минулої доби ліквідували понад 300 російських загарбників та знешкодили 170 ворожих безпілотників різних типів.Про це командувач ОСУВ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський повідомив у Телеграм 4 лютого.

Він заявив, що на вказаній ділянці фронту захисники України стійко тримають оборону та проводять активні дії на визначених напрямках.

Загальні добові втрати російських військ на Таврійському напрямку, за даними командувача, становлять 332 особи та 24 одиниці військової техніки без урахування безпілотників.

Так, знищити вдалося ще один танк загарбників, п'ять бойових броньованих машин і стільки ж одиниць спеціальної техніки, три артилерійські системи й десять автомобілів ворога. Крім того, минулої доби знищені два склади ворожих боєприпасів і два інші важливі об’єкти армії РФ.

Російські війська в операційній зоні ОСУВ "Таврія" протягом доби провели 41 бойове зіткнення, здійснили 36 авіаційних, один ракетний і 695 артилерійських ударів.

Нагадаємо, воїни ЗСУ на Таврійському напрямку показали, як палає військова техніка РФ. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті