На Таврійському напрямку ліквідовані 338 окупантів і 80 одиниць техніки - Тарнавський

На Таврійському напрямку спостерігається активізація окупантів, за добу відбулося 59 бойових зіткнень і 42 авіаудари. Про це у Телеграм повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Також ворог провів 879 артилерійських обстрілів і значно збільшив застосування різних БПЛА. Останніх наші воїни знищили 56 одиниць. Крім того, в окупантів поменшало на один ЗРК Бук-М1", - написав Тарнавський..

За його словами, українські підрозділи непохитно тримають оборону і проводять активні дії на певних напрямках.

"Загальні втрати окупантів минулої доби становили 338 осіб та 80 одиниць військової техніки. Зокрема, 4 танки, 8 ББМ, 4 артсистеми, 2 засоби ППО, 4 автомобілі, 2 одиниці спеціальної техніки та 1 ворожий склад із боєприпасами", - зазначив Тарнавський.

Як повідомлялося, Сили оборони ліквідували за 12 січня 18 артсистем та 700 окупантів. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті