На Суми й Черкаси рухаються групи ударних ворожих БПЛА

Групи ударних ворожих БПЛА, які рухались у центральні та південні регіони України, розділились і рухаються у напрямку Черкас і Сум після опівночі 26 листопада. Про це повідомили Повітряні Сили ЗСУ в Телеграм. 

"Групи ударних ворожих БПЛА розділилися та рухаються через Кременчук у напрямку Черкас, а інші через Полтаву у напрямку Сум", - сказано в повідомленні від 0:49.

Раніше повідомлялось, що ворожі "шахеди" летять у напрямку Київської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької й Черкаської областей.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті