На Сумщині від початку доби від ворожих обстрілів постраждали п'ять населених пунктів

Російські війська продовжують обстрілювати прикордонні райони Сумської області - до 16:00 обстрілу артилерією та авіаційними снарядами зазнали п'ять населених пунктів області. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у зведенні станом на 16:00 14 жовтня.

"Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів на Сумщині постраждали, зокрема, громади Басівки та Миропілля. Крім цього, росіяни завдали авіаударів КАБами по районах населених пунктів Рев’якіне, Будівельне, Соснівка скинувши десять КАБів", - йдеться у зведенні.

Як повідомлялося, на Сумщині оголосили примусову евакуацію дітей із їхніми родинами. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті