На Сумщині Сили оборони вступили в бій із ворожою ДРГ

Неподалік одного з сіл Зноб-Новгородської територіальної громади на Сумщині 12 серпня під час проведення рекогносцировки, військовослужбовцями окремої механізованої бригади було виявлено диверсійно-розвідувальну групу противника. Про це повідомив у Телеграм командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Візуально та акустично спостерігаючи десять озброєних осіб, українські військовослужбовці вступили в стрілецький бій. На допомогу нашим військовим в бік місця події вирушили протидиверсійні резерви від Національної гвардії та прикордонної застави з розрахунками БПЛА. 

Шквальний вогонь наших оборонців змусив противника забрати поранених та відступити за державний кордон України.  Відхід диверсійно-розвідувальних сил противник прикривав мінометами 120-мм калібру.  

Завдяки вмілим та вчасним діям українські захисники зупинили чергову спробу ворога  вдертися на територію нашої країни.  Слава Україні", - зазначив генерал-лейтенант.

Нагадаємо, у липні російські ДРГ намагалися перейти кордон України на півночі чотири рази. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті