На Сумщині проводиться обов’язкова евакуація з 23 населених пунктів

На Сумщині проводиться обов’язкова евакуація з населених пунктів 5 громад Сумського району. Про це 7 серпня в ефірі національного телемарафону повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх.

«Щойно підписав розпорядження про обов’язкову евакуацію з 23 населених пунктів 5 громад Сумського району. В дію вступає (розпорядження) з моменту підписання, задачі поставлені. Сили і засоби евакуаційні підготовлені», – розповів він.

За його словами, приблизно йдеться про 6000 людей, серед них – 425 дітей.

Володимир Артюх зазначив, що ситуація на Сумщині є досить напруженою, більше доби тривала повітряна тривога.

«Дуже багато вибухів, які чують сьогодні жителі Сум та області – це робота нашої протиповітряної оборони, ефективна. Такого прикриття ще не було на Сумщині», – додав голова Сумської ОВА.

Як повідомлялося, на Донеччині примусово евакуюють дітей із Селидового та ще з 14 населених пунктів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті