На Ставропіллі РФ літак «Злин-42» розбився, не долетівши до аеродрому «Риздвянний». Пілот загинув

У Росії на Ставропіллі під час аварії легкомоторного літака загинув пілот. Про це 18 серпня повідомляє МНС РФ.

«Легкомоторний літак «Злин-42» зазнав аварії поблизу аеродрому «Риздвянний», розташованого недалеко від Ставрополя, під час тренувального польоту, пілот загинув», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що легкомоторний літак марки «Злін-42» розбився за 1,5 кілометра від аеродрому «Риздвянний» під час виконання тренувального польоту.

«На борту був тільки пілот, він загинув», - пише МНС РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті