На шахті в окупованому Довжанську на Луганщині в зміну працює по шість гірників, решту мобілізували рашисти – ОВА

На шахті "Червоний партизан" в окупованому з 2014 року Довжанську Луганської області в зміну працює по шість гірників. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 31 березня.

"Колись передові вугледобувні підприємства Довжанська окупанти поступово закривають, – сказано в повідомленні. – Так, на шахті "Червоний партизан" у зміну спускаються лише по шість осіб".

Зазначається, що більше працювати там нікому – основну частину гірників примусово мобілізували.

Раніше повідомлялось, що на шахтах Довжанська на Луганщині окупанти демонтують і крадуть обладнання, готуючи підприємства до "консервації".

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті