На шахті в окупованому Довжанську на Луганщині в зміну працює по шість гірників, решту мобілізували рашисти – ОВА

На шахті "Червоний партизан" в окупованому з 2014 року Довжанську Луганської області в зміну працює по шість гірників. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 31 березня.

"Колись передові вугледобувні підприємства Довжанська окупанти поступово закривають, – сказано в повідомленні. – Так, на шахті "Червоний партизан" у зміну спускаються лише по шість осіб".

Зазначається, що більше працювати там нікому – основну частину гірників примусово мобілізували.

Раніше повідомлялось, що на шахтах Довжанська на Луганщині окупанти демонтують і крадуть обладнання, готуючи підприємства до "консервації".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті