На Сахаліні готові платити іноземним найманцям 200 тисяч премій за участь у війні проти України

Уряд Сахалінської області готується додати іноземних громадян до одержувачів грошових виплат за участь у війні проти України. Відповідний проект рішення розміщено на порталі громадського обговорення, - пишуть регіональні ЗМІ.

Пропонується, що отримати 200 тисяч "матеріальної допомоги" за готовність укласти короткостроковий контракт і взяти участь у так званій "спеціальній військовій операції" можуть не лише громадяни Росії, а й іноземці, які готові поїхати на війну проти України.

Для цього вони мають відповідати двом критеріям — перебувати в країні законно та бути зареєстрованими на території Сахалінської області.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті