На російських безпілотниках, які вбили чотирьох харків'ян, було написано "За Крокус Сіті Хол!!!"

На безпілотниках, які вбили чотирьох харків'ян внаслідок атаки в ніч на 4 квітня, було написано російською мовою "За Крокус Сити Хол!!!". Фото опублікувала в Телеграм Харківська обласна прокуратура.

"Держава-терорист забрала життя чотирьох людей. Серед них мирна мешканка та троє рятувальників.  Ще 12 осіб поранені. Підступно, цинічно вночі вдарити безпілотниками по мирних житлових  кварталах… Бити по працівникам ДСНС, які щодня ціною власного життя мужньо та самовіддано рятують життя кожного з нас...", - констатувала прокуратура.

Нагадаємо, що США вкотре заявили про відсутність "українського сліду" в теракті в "Крокусі".

Як повідомлялося, харківський рятувальник Володимир Логінов розридався на місці, де за кілька хвилин до того росіяни вбили його 52-річного колегу-батька.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті