На реабілітацію в Азербайджан з України прибули ще 30 дітей, які постраждали від війни

До Азербайджану прибули ще 30 дітей, які постраждали від війни в Україні. Про це повідомляє турецьке агентство "Анадолу"

Зазначається, що діти, які беруть участь у таборі, організованому Агентством соціальних послуг при Міністерстві праці та соціального захисту населення, впродовж 14 днів братимуть участь у різноманітних реабілітаційних заходах у містах Баку, Шамахи, Габала та Шекі.

За рахунок індивідуальних консультацій, групової терапії, медитацій і занять йогою, психосоціальних тренінгів, майстер-класів, які проводять професійні психологи, буде стабілізовано емоційний стан цих дітей, забезпечено їхню інтеграцію в суспільство, - наголошується в повідомленні.

Повідомляється також, що для дітей буде організовано курси англійської мови, екскурсії історичними місцями та музеями.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті