На прикордонників у Польщі напали мігранти, які намагалися перетнути білорусько-польський кордон

У неділю, 9 квітня, на польських прикордонників напала група іноземців, яка намагалася перетнути білорусько-польський кордон. Про це інформує "Еспрессо" з посиланням на RMF24.

Інцидент стався біля сторожової вежі в Наревці на Підляшші. Група з 20 мігрантів була агресивно налаштована через те, що не змогла перетнути кордон між Білоруссю і Польщею. Мігранти закидали польських прикордонників камінням і гілками дерев. Зазначають, що атакували вони з боку Білорусі.

За даними польської прикордонної служби, ніхто з прикордонників не постраждав внаслідок інциденту.

Видання пише, що упродовж минулої доби кордон Польщі безрезультатно намагалися перетнути 28 людей. Серед них були переважно громадяни Пакистану та Вірменії. Також кордон намагалися перетнути кенієць і двоє афганців. Останніх перевозив громадянин Грузії. Затримали також двох кур'єрів із Таджикистану, які намагалися перевезти іноземців через польський кордон.

Як повідомлялося, у Білорусі відхрестилися від слів Лукашенка про розміщення ядерної зброї біля кордону з Польщею

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті