На "полуничку" потягнуло... У Челябінській області РФ розмістили графіті з порноактрисою Сашею Грей в образі Снігуроньки

У Челябінській області РФ розмістили графіті з порноактрисою Сашею Грей в образі Снігуроньки. Про це пише ТК "Подъем".

Після того, як знавці жанру "жорсткого порно" помітили дивовижну схожість "російської красуні" з героїнею гарячого відео, обличчя Снігуроньки замінили.

В адміністрації Агаповського району Челябінської області повідомили, що картинку з фривольною Снігуронькою в селі Агаповка поставили помилково.

"Уже переробили, поміняли. Це чиясь помилка, уже все виправили. Просто роздули ЗМІ з цього інциденту. Трохи менше тижня провисіло", - розповіли в адміністрації. Там вибір образу "російської красуні" пояснили тим, що ніхто з чиновників "не дивиться таке "мистецтво", і навіть подумати не могли, коли вибирали картинку". 

Як повідомлялося раніше, на в російському "патріотичному" сегменті інтернету Саша Грей вже з'являлася в ролі медсестри "ополченців ДНР", яку замучили "українські неонацисти".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті