На Покровському напрямку зберігається активна динаміка бойових дій - DeepState

"Ворог за перші 10 днів березня провів близько 1400 штурмів на різних ділянках фронту, що є найнижчим показником за останній час, але не критично відрізняється від попередніх місяців. До прикладу, з вересня до лютого середня кількість ш/д противника складала близько 1800", - повідомляє аналітичний проект DeepState 12 березня. 

Як повідомляється, окупанти зберігають свою активність в районі Покровська попри те, що медійна увага на цьому відтинку дещо спала. 

"Як і Покровськ так і Мирноград по суті окуповані, тож противник зосереджений на Родинському та Гришиному, куди постійно відправляє свою піхоту на штурми", - йдеться у повідомленні. 

Аналітики зазначають, що останні декілька днів динаміка ш/д зросла на Гуляйполі і навіть переважила Покровський відтинок, де ворог також, по суті окупувавши місто, фіксується вже в глибині території, зокрема по відтинку Залізничне-Староукраїнка-Святопетрівка. Противник використовує можливості, які формуються, зокрема, через проблеми в нашій обороні і, залучаючи додаткові ресурси тисне на Гуляйпільському відтинку. 

Третій відтинок, який є активним з боку ворога — Костянтинівський, де росіяни постійно прощупують оборону українських захисніків навколо міста, шукають слабкі місця, намагаються закріпитись та накопичитися і пробивають собі можливість добратися до самої Костянтинівки, щоб формувати для себе там місце зосередження для боїв за місто.

"І на останок відмітимо район Слов'янська, який набирає обертів в кількості штурмових , в першу чергу, за рахунок успіхів ворога по захопленню Сіверська. Як повідомляють бійці з місць, противник підсилив відтинок піхотою, яка вже стає більш активнішою в своїх атаках на позиції українських військових", - повідомляє DeepState. 

Як зазначається, ворог наразі готується до зміни погодних умов та появи "зеленки", тому здійснює перегрупування, поповнює резерви, формує нові сили та підсилює вже наявні ділянки, де поставлені задачі або наявні успіхи за тих чи інших причин.

Нагадаємо, армія окупантів просунулася поблизу села у Волноваському районі Донецької області. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті