На північ від Бахмута ворог не дає Силам оборони розвинути наступ - застосовує резерви

На північ від Бахмута росіяни намагаються не дати Силам оборони вийти на оперативний простір. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини" сказав начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш.

"Зараз там продовжуються бойові дії інтенсивні. Противник продовжує застосовувати контрнаступальні підрозділи на цьому напрямку, аби не дати нам розвинути наш наступ, не вийти на оперативний простір та не звільнити цей фланг. Він застосовує всі свої наявні сили та резерви, оскільки розуміє, що втрата цього флангу ще може обернутися для нього досить різними наслідками", - розповів Євлаш.

За його словами, Сили оборони зараз там намагаються максимально завдати ураження противнику.

Він нагадав, що росія почала повертати на цей напрям колишніх вагнерівців, вони йдуть і на інструкторські посади. На переконання Євлаша, їх досвід може стати цінним для окупаційних сил, оскільки вони знайомі з місцевістю, знають приблизно спроможності Сил оборони.

"Тому, звичайно, що вони можуть щось розказати, але реально, поки ти особисто, на своїй власній шкурі не відчуєш ці бойові дії, не побудеш під обстрілами, то звичайно, що це зовсім не те, чого можна бажати. Тому ми будемо виявляти і наносити ураження. Ми вже, в принципі, підтвердили неодноразово, що ми можемо працювати з будь-яким ворогом, знищувати його", - наголосив Євлаш.

Як повідомлялося, Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 7 жовтня 2023 року ліквідували близько 281 тисячі 700 російських агресорів, при цьому за минулу добу - ще 610 осіб.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті