На півдні Польщі через сильний буревій загинули 5 людей

Ураганний вітер, який повалив дерева на півдні Польщі вчора, привів до загибелі п'ятьох людей. Про це повідомляють польські ЗМІ 1 квітня.

Зокрема, у Закопане, дерево впало на дитину. На жаль, дитина померла після того, як її доставили до лікарні, повідомляє TVN24.

Трагічний інцидент стався також у закопанській Ольчі, де дерево впало на автомобіль, що рухався. 23-річна жінка, яка перебувала за кермом, загинула. У Рабці-Здруй шестирічна дитина і двоє дорослих загинули, коли їх придавило деревом.

Ураганний вітер дме з півдня в Підгаллі від суботи, приносячи із собою цукровий пил і тропічну спеку. У ніч із неділі на понеділок вітер посилився. На вершинах пориви вітру сягали 130 км на годину, а в Закопане пориви перевищували 80 км на годину.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті