На півдні окупованого Криму прогриміли потужні вибухи

Щонайменше чотири потужні вибухи прогриміли на півдні окупованого Криму 9 вересня. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

Інформація про два найпотужніші вибухи в районі міста Старий Крим з'явилися в соцмережах об 11:06. За півгодини місцеві повідомили про ще два вибухи в тій самій місцевості.

Офіційної інформації від окупаційної "влади" Криму поки що немає. Загарбники також напередодні не повідомляли про утилізацію боєприпасів у цьому районі.

Як повідомлялося, 2 вересня окупанти запевняли, що припинили три спроби ЗСУ атакувати Кримський міст морськими дронами.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті