На Петровському мосту в окупованому Донецьку під обстріл потрапило легкове авто

Машина потрапила під обстріл на Петровському мосту в окупованому Донецьку. Про це пишуть місцеві Телеграм-канали.

Петровський міст з'єднує Кіровський і Петровські райони обласного центру. Попередньо пасажири автомобіля дістали поранення і госпіталізовані.

У соціальних мережах місцеві жителі дивуються, хто обстрілює околичні райони міста. "Начебто Мар'їнку та Авдіївку звільнили, звідки ж по ньому летить?", - пишуть вони.

Тим часом на відео, яке активно поширюється в місцевих пабліках, видно, що вогонь ведуть у безпосередній близькості від Текстильника, тобто з території, яку Україна не контролює.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті