"На період загострення". Місцева влада припинила постачання гуманітарної допомоги та продуктів харчування в Авдіївку

На період загострення ситуації в Авдіївці місцева влада припинила постачання у місто гуманітарної допомоги та продуктів харчування. Про це повідомив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш в ефірі телемарафону 13 жовтня.

"Дуже складна логістика, на цей період загострення ми припинили постачання в місто і гуманітарної допомоги, і продуктів харчування", - повідомив він.

Разом з тим він зазначив, що влада намагається забезпечувати евакуацію мирного населення.

"Якщо люди мають бажання і хочуть вже їхати, намагаємося знаходити шпаринки в цих обстрілах. Але у місті в принципі все є − і продукти харчування, і гігієна, і медицина. Є в достатній кількості і з резервом на кілька місяців", − додав Віталій Барабаш. 

Як повідомлялося раніше, росіяни четверту добу поспіль обстрілюють та штурмують Авдіївку, їх мета – оточити місто.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті