На оздоровлення дітей-переселенців з Новопсковської громади Луганщини додатково виділено ще понад 200 тис грн з місцевого бюджету

Новопсковська громада закупила додаткові путівки для оздоровлення ще 10 дітей-переселенців з Новопсковщини. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 30 травня.

"Влітку 44 дитини з Новопсковської громади зможуть відпочити й оздоровитися впродовж 14 днів. Місцевою військовою адміністрацією укладено договір на придбання додаткових 10 дитячих путівок з ТОВ "Санаторій "Карпатські зорі" (м. Косів Івано-Франківської області) за 203 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що діти відпочиватимуть, починаючи з 19 липня.

Лисогор уточнив, що до цього Новопсковської громадою вже було закуплено 34 дитячі путівки на серпень 2024 року до закладу "Артек-Прикарпаття" (м. Трускавець Львівської області). Із бюджету громади на це спрямовано 514 080 гривень.

Раніше повідомлялось, що на оздоровлення 113 дітей ВПО зі Сватівського району Луганщини передбачено понад 2 млн грн з бюджету громад.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті