На опорах Кримського мосту почали з'являтися тріщини - соцмережі

На низці опор Кримського мосту почали з'являтися тріщини. Фотографії з ними 1 червня показав Telegram-канал "Кримський вітер".

"Опори Керченського мосту втомилися. Пора", - написали адміністратори.

На фотографіях показано одну пару опор, по всій висоті яких пішли досить великі тріщини. Варто зазначити, що росіяни використовують цей міст також у військових цілях.

Саме тому в жовтні минулого року на мосту пролунав вибух, після якого рух по ньому частково зупинили. Зараз є ймовірність нового обвалення - але вже без втручання сторонніх сил.

Нагадаємо, що близько тижня тому над Кримським мостом здійнявся густий дим - окупанти пояснили його тоді "навчаннями".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті