На окупованиій Луганщині підсилюють контроль за дітьми й молоддю: змушують шпигувати вчителів-колаборантів

Вчителів-колаборантів на окупованій Луганщині змушують більш ретельно відстежувати соцмережі дітей і молоді й звітувати рашистам про їхній зміст. Про це, розмістивши фото нових відповідних "документів", з посиланням на власне джерело повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 19 жовтня. 

"Росіяни посилюють контроль над молоддю на окупованих територіях. Отримав від джерела чергові документи, які про це свідчать", - пише Артюх.

"Вчителів у школах та закладах середньої професійної освіти окупованої Луганщини змусять контролювати інформаційну активність дітей та втягувати їх у пропагандистські рухи. Також хочуть, щоб вчителі доносили на дітей, якщо ті писатимуть щось "протиправне" в Інтернеті", - цитує він своє джерело.

Раніше повідомлялось, що в окупований Первомайськ на Луганщині приїхали із російської Калуги вчити вчителів-колаборантів "патріотичному вихованню" дітей.

Раніше "ОстроВ" писав про викрадення дітей з окупованої Луганщини: злочин росіян, який практично неможливо задокументувати.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті