На окупованих територіях виявлено близько 700 пропагандистів - РНБО

На тимчасово окупованих територіях виявлено близько 700 пропагандистів, наразі над їх справами працюють співробітники Служби безпеки України. Про це під час ІІІ Міжнародного Форуму Експертної Мережі Кримської Платформи повідомив заступник Секретаря РНБО Андрій Кононенко, - пише Укрінформ.

«Нещодавно мав честь презентувати дослідження про медіа ландшафт на тимчасово окупованих територіях. Саме там і фігурувало близько 700 пропагандистів різних штибів – це і відверті зрадники, і росіяни, які прислані, аби контролювати цей процес. І завершував я свою презентацію словами про те, що ці матеріали вже передані до колег з СБУ і вони працюють по них, оскільки тепер це вже така підводна частина цієї роботи, яка непомітна широкому загалу. Тому що всі ці речі мають бути обґрунтовані, доведені і далі вже ухвалені рішення, тому що там не тільки про санкції. Бо санкції – це найлегше, що можуть отримати ці персоналії. Ми цю роботу продовжуємо», - повідомив Кононенко.

Він додав, що робота з виявлення пропагандистів на тимчасово окупованих територіях триває. 

Як відомо, експертна мережа Кримської платформи ініціювала проведення ІІІ Міжнародного форуму, в рамках якого українські та міжнародні експерти зібрались, аби оцінити поточну ситуацію, в якій перебуває Україна станом на літо 2024 року, напрацювати рішення щодо подальшого зниження російського військово-морського потенціалу та визначити підходи до відновлення економіки України за умови збереження загрози з боку РФ та її сателітів. Учасниками форуму стали представники з понад 15 країн світу. Програма першого дня присвячена викликам національного рівня та проблематиці захисту прав корінних народів.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті