На окупованих територіях росіяни змушують українських дітей на канікулах виготовляти сухі борщі для бойовиків

На тимчасово окупованих територіях ворог зобов'язав українських дітей на час канікул виготовляти сухі борщі для бойовиків. Про це повідомляє український Центр національного спротиву.

"Виготовлення сухих борщів для бойовиків, котрі прийшли вбивати українців, запровадили  окупанти на ТОТ.  Впродовж літніх канікул діти змушені будуть готувати продукти для ворога. Для реалізації акції росіяни збирають кошти у місцевого населення. Цей пропагандистський захід не новинка. Ворог систематично залучає дітей на тимчасово окупованих територіях до співпраці з армією рф. Зокрема дітей змушують плести маскувальні сітки та виготовляти окопні свічки", - зазначають у ЦНС.

Також окрім сухих борщів, маскувальних сіток та окопних свічок дітей на ТОТ використовують для комплектації дронів. Роблять це в рамках кремлівської пропагандистської програми геноциду усього українського, зазначається у повідомленні.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті