На окупованих територіях росіяни готуватимуть офіцерів служби РЕБ

Кафедри підготовки офіцерів служби радіоелектронної боротьби буде відкрито при вищих навчальних закладах на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляє ЦНС.

Мова йде про цивільні вузи, які готуватимуть офіцерський склад для армії окупанта.

"Місцеві гауляйтери пообіцяли вищому начальству із кремля організувати ці кафедри з дня на день. Навчання буде за скороченою програмою а випускникам курсу обіцяють хороші посади за контрактом", - зазначили у ЦНС.

Як зазначають у ЦНС, відомо також, що тепер у вузах “молодих республік” запровадять обов’язкові предмети по управлінню БПЛА - так би мовити, демілітаризація на ділі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті