Рашисти на окупованих територіях України утискають різні конфесії, деяких представників релігійних громад затримано

Рашисти на окупованих територіях України утискають різні конфесії, деяких представників релігійних громад затримано. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 7 лютого.

"Наразі росіяни піддають низку конфесій на тимчасово окупованих територіях репресіям, зокрема обшуки провели в парафіях ПЦУ, ГКЦУ й "Свідків Єгови", – сказано в повідомленні. – Деяких членів релігійних громад було затримано".

Уточнюється, що це все відбувається на фоні зустрічі гауляйтера Євгенія Баліцького з Кирилом Гундяєвим – очільником московської церкви. На зустрічі колаборант пообіцяв сприяти російським релігійним діячам в діяльності на тимчасово окупованих територіях.

"В російській моделі церков є лише методом донесення потрібної інформації для контролю населення, при цьому церков працює у зв’язці з кремлем, – підкреслюється в повідомленні. – Останній забезпечує підконтрольним конфесіям монополію на захоплених територіях".

Раніше повідомлялось, що рашисти на тимчасово окупованих територіях переслідують протестантські конфесії.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті