На окупованих територіях не вистачає "мчс-ників". Їх завозитимуть з росії на ротаційній основі

Нестачу "співробітників МНС" на окупованих територіях будуть вирішувати завезенням їх з росії. Про це 29 грудня повіомляє Центр Нацспротиву.

"Росіяни завозять “своїх”. Через брак місцевих працівників колаборанти змушені звертатися до Кремля. Цього разу вони запросили додаткових співробітників МНС із РФ. Планується, що рятувальники прибуватимуть на ротаційній основі", - йдеться у повідомленні.

У ЦНС вказують, що місцеві не хочуть працювати на ворога. Більшість кваліфікованих фахівців залишили окуповані території або відмовляються співпрацювати з окупаційними адміністраціями. Це створює критичну нестачу кадрів у державному секторі.

"Це означає, що  дефіцит кадрів демонструє провал окупаційної політики. Навіть росіяни неохоче переїжджають на ТОТ, розуміючи, що їхнє перебування там тимчасове", - підсумували у Центрі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті