На окупованих територіях Донбасу немає світла у майже півмільйона споживачів

У майже півмільйона жителів окупованих територіях Донецької та Луганської областей відсутнє електропостачання внаслідок негоди. Про це 16 грудня повідомило так зване "міністерство вугілля та енергетики ДНР".

Там стверджують, що відновлювальні роботи продовжуються, і на ранок суботи у так званій "ДНР" без світла залишається 233 тисячі споживачів.

Ще близько 253 тис. людей досі не мають електрики на території так званої "ЛНР".

Як повідомлялося, у "ДНР" через негоду повний колапс: падають обмерзлі дерева та ЛЕП, на дорогах ожеледиця.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті