На окупованому Донбасі ліквідовано чергового російського пропагандиста

РосЗМІ повідомили про загибель "військового кореспондента" News.ru Микити Ціцаги, який перебував на окупованій території України, під час атаки дронів у районі Микільського монастиря під Вугледаром.

"Це сталося в районі Микільського монастиря під Вугледаром, звідки кореспондент планував зробити репортаж. Інших подробиць того, що сталося, поки що немає", - ідеться в повідомленні.

Росіяни також нагадали, що в окупованій Горлівці 13 червня помер оператор телекомпанії НТВ Валерій Кожин. А кореспондента служби інформації НТВ Олексія Івлієва і ще двох співробітників телеканала було поранено. Пропагандисти перебували в комі, їх прооперували.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті