На окупованій території Луганщини рашисти налагоджують національний роумінг РФ

На окупованій території Луганської області росіяни налагоджують національний роумінг РФ. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 27 січня.

"На території так званої "ЛНР" налагоджують національний роумінг РФ", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що мобільні оператори РФ не планують розбудовувати власну мережу на окупованій Луганщині.

Раніше повідомлялось, що окупанти продовжують "підсаджувати" луганчан на російський мобільний зв'язок, ускладнюючи зв'язок з Україною.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.10.2025
10:35

Заява про неодержання пенсії від РФ: кому це потрібно, як подати і де виникають проблеми

Україна поступово змінює правила виплат пенсій людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окремим елементом цієї реформи стала вимога для частини пенсіонерів подати заяву про неодержання пенсії від органів пенсійного забезпечення РФ.
Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Всі статті