На окупованій території Донецької області без електроенергії залишаються понад 4300 побутових абонентів

Без електроенергії залишаються 4320 побутових абонентів в окупованих РФ населених пунктах Донецької області станом на 30 травня. Про це з посиланням на "мінугля ДНР" повідомляє Телеграм-канал "Донбасс. Важно" 30 травня.

"У "ДНР" знеструмлено 124 трансформаторні підстанції, без електроенергії залишаються 4320 побутових абонентів", - ідеться в повідомленні. 

Уточнюється, що протягом минулої доби збої в подачі електроенергії були зафіксовані в Амвросіївці, Маріуполі та Сніжному.

Раніше повідомлялося, що в прифронтових населених пунктах Донеччини через ворожі обстріли знеструмленими залишаються 49,7 тисячі абонентів.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті