На окупованій Луганщині українських в'язнів змушують записуватися в армію РФ

На окупованій Луганщині українських в'язнів змушують записуватися в російську армію. Про це у Телегам повідомив голова ОВА Артем Лисогор.

"Окупанти продовжують агітаційну роботу з ув’язненими. Особлива увага надається тим, кого засудили за українським законодавством і хто ще відбуває покарання. Відповідні списки вже зібрані окупаційною адміністрацією. Їх вербують до лав армії рф, маніпулюючи "почуттям образи" до правоохоронних органів України", - повідомив голова ОВА.

Лисогор додав, що у разі ж відмови ув’язненим погрожують "гіршим ставленням" з боку тюремних адміністрацій.

Як повідомлялося, в Донецькій області мобілізовані зеки вбили трьох інструкторів ЗС РФ та втекли зі зброєю.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті