На окупованій Луганщині рибалка залищився без частини ноги: підірвався на вибуховому пристрої

В окупованому селищі Михайлівка (Золоте-5) Гірської міської громади Луганщини (окупанти віднесли до «Первомайського округу») на вибуховому пристрої підірвався рибалка 19 листопада. Про це повідомив так званий «голова міського округу Первомайськ ЛНР» Сергій Колягін у Телеграм 19 листопада. 

«Сьогодні, 19 листопада в місті Золоте-5 (селище Михайлівка) на невстановленому вибуховому пристрої підірвався місцевий житель - чоловік 1986 року народження. Підрив стався під час того, як чоловік рибалив на водоймі», - написав Колягін.

За його словами, внаслідок вибуху в чоловіка сталася травматична ампутація частини ноги. 

Раніше повідомлялося, що двоє рибалок підірвалися в окупованому з 2014 року Калиновому на Луганщині (окупанти віднесли до того ж «Первомайського округу»).

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті