На окупованій Луганщині росіяни примушують дітей робити окопні свічки - ЦНС

Окопні свічки для ворожої армії роблять українські діти на тимчасово окупованій Луганщині. Про це повідомив Центр національного спротиву.

«У всіх школах тимчасово окупованої Луганщини з початку навчального року активно реалізується кремлівська концепція організації «виховної» роботи дітей «Луганський характер». У кожному класі сформовано так звані загони «перших», які виконують пропагандистські заходи з чіткою регулярністю. Цього тижня діти робили окопні свічки для терористів армії РФ», - йдеться в повідомленні.

В організації вважають, що таким чином Кремль робить великі ставки на українських дітей з тимчасово окупованих територій України.

«Насамперед з метою виховати лояльне до себе покоління. А ще – мобілізаційний потенціал, який буде залучений у загарбницькі війни Росії», - зазначають у Центрі нацспротиву.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Всі статті