На окупованій Луганщині люди шукають ліки, розміщуючи оголошення на під’їздах і парканах

На окупованій Луганщині люди шукають ліки, розміщуючи оголошення на під’їздах і парканах. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 11 квітня.

"Про нестачу медичних препаратів на захоплених у 2022 році територіях говорять постійно. Інфраструктуру росіяни знищили, а створювати щось з нуля вони й не збиралися. Зробити регулярні доставки теж неспроможні", - пише глава області.

За його словами, зокрема у Рубіжному із ліками склалася критична ситуація.

"Містяни вимушені шукати препарати по сусідах та через оголошення. Інтернету в населеному пункті немає вже досить довго. Тому відповідні текстові повідомлення розміщують на під’їздах і парканах", - констатував Лисогор.

Як повідомлялося, серед "народних міліціонерів ЛНР" побільшало суїцидників.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті