На окупованій Луганщині колапс через снігопад

Через обільний снігопад, що стався на окупованій частині Луганщини вчора ввечері й сьогодні вранці у багатьох районах сталися затори та комунальні аварії.

"У Луганську сніг по коліна, повалені дерева та аварії", - підписано відео у соцмережах окупантів.

Така сама картина - у Кадіївці, Брянці, Алчевську. Як повідомляє джелело "ОстроВа" - мешканка Кадіївки - через заноси вона не змогла зранку не те що дістатись на роботу, а навіть вийти з під'їзду двоповерхівки в центрі міста. На фото - вид на подвір'я з її вікна. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті