На окупованій Херсонщині підірвали штаб "Єдиної росії", який готував псевдовибори

Сили спротиву підірвали штаб пропутінської партії "Єдина росія" в окупованій Новій Каховці на Херсонщині. Про це 30 серпня повідомляють партизанськи рухи "Атеш" та "Маріуполь. Спротив" у своїх Телеграм-каналах.

"Вчора у  21:00 в Новой Каховці було підірвано передвиборчий регіональний штаб "Єдиної росії" на вул. Першотравнева, 14. Також було знищено три військовослужбовці ВС РФ, які відповідали за охорону цього об'єкту", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок пожежі, що виникла після підриву, згоріла вся документація, яку окупанти завезли до виборів, призначених на окупованій Херсонській області на 8-10 вересня.

Тим часом у мережі з'явилися відео наслідків вибуху.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті