На окупованій Донеччині зіткнулися КамАЗ і BMW. Один загиблий, двоє травмованих

У квазіутворенні "ДНР" у окупованому Новоазовському районі сталася смертельна ДТП. Про це пишуть місцеві пропаганисти.

"Попередньо встановлено, що 24-річний водій автомобіля BMW на нерегульованому перехресті нерівнозначних доріг при виїзді з другорядної дороги не надав переваги в русі і зіткнувся з автомобілем КамАЗ, що рухався головною дорогою", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок ДТП водій автомобіля BMW від отриманих травм помер на місці пригоди, двоє пасажирів віком 17 років та 21 роки отримали тілесні ушкодження.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті