На околицях Маріуполя пролунали вибухи в аеропорту та в Старому Криму

На околицях тимчасово окупованого Маріуполя пролунало кілька вибухів – в районі аеропорту та в Старому Криму. Про це 24 січня у Telegram повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

"Старий Крим. Приблизно о 14:15 два потужні вибухи з ознаками "прильоту" в напрямку аеропорту. Також спалахнула пожежа в котельні, що примикає до будівлі окупаційної адміністрації Старого Криму", - написав він.

Варто зазначити, що місцеві Telegram канали також показали фотографії з місця пожежі в окупаційній адміністрації. Наслідки цих пожеж поки що не встановлені.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Маріуполі зафіксували рух військової техніки у бік Бердянська.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті