Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Росіяни на окупованих територіях розстрілюють людей просто на вулицях. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в інтерв’ю Василю Голованову, опублікованому 5 січня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"У нас є свідчення місцевих мешканців, що, до прикладу, сиділи чоловіки просто біля магазину, була якась суперечка з цими вояками, нібито суперечка закінчилась нічим, вояки сіли в машину, але, від’їжджаючи, зробили постріл у бік цих чоловіків, – розповів Гайдай. – Один одразу на місці загинув".
Гайдай також нагадав, що 17-річного хлопця рашисти відвезли в Луганськ і катували за те, що він ніби допомагав ЗСУ.
"І таких прикладів чимало, це непоодинокі випадки", – зазначив голова ОВА.
Раніше повідомлялось, що рашисти оприлюднили допит жінки з окупованого Сватового, яку вони звинувачують у співпраці з ЗСУ.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту