На окупованій Луганщині з нового року скасовують використання української гривні

На окупованій Луганщині з нового року скасовують використання української гривні. Про це йдеться у повідомленні фейкового уряду "ЛНР".

Зазначається, що з 1 січня 2023 року розплатитися в магазинах, оплатити послуги та розрахувати ЖКГ можна буде виключно в рублях. Гривня з нового року до оплати більше не прийматиметься.

Аналогічну заяву в п'ятницю зробила маріонеткова влада "ДНР".

Виходячи з того, що рішення про відміну ходіння гривні на окупованому Донбасі прийнято на підставі Федерального конституційного закону від 04 жовтня 2022 року, гривня як засіб платежу з нового року буде заборонена і на анексованих РФ територіях Запорізької та Херсонської областей.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті