На Одеській митниці виявили гвинтокрил, що стояв у контейнері 15 років - передадуть ЗСУ

На Одеській митниці виявили гвинтокрил, який знаходився у контейнері з 2007 року. Прокуратура передасть його українським захисникам, - повідомили у пресслужбі Генпрокуратури 31 жовтня.

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Одеської митниці, під час розпорядження залежалими вантажами (ч. 2 ст. 364 КК України).

"... під час проведення чергового обшуку у вантажному контейнері виявлено гвинтокрил Мі–2, що перебував там з 2007 року", - йдеться у повідомленні.

Після проведення відповідних слідчих дій буде вирішено питання щодо передачі гвинтокрилу Силам оборони України.

Взагалі за результатом проведених слідчих дій встановлено, що в зоні діяльності Одеської митниці перебуває 138 контейнерів із різною групою товарів, які перебувають під митним контролем понад 180 днів та згідно з діючим законодавством повинні були взяті митницею на баланс для подальшого звернення вказаного майна у дохід держави. Проте жодних заходів з цього питання митницею не вживалося. Під час обшуків на території контейнерних терміналів виявлено консервовані продукти, алкоголь, швейні машини, автомобілі, спортінвентар, взуття тощо.

За клопотанням прокуратури судом вказане майно буде передано до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Досудове розслідування триває.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті