На Миколаївщині уламками збитих "Шахедів" пошкоджено майно на території агропідприємства

У ніч на 11 грудня на Миколаївщині уламками збитих "Шахедів" пошкоджено майно на території агропідприємства. Про це повідомив уТелеграм голова ОВА Віталій Кім.

За його словами, силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено 13 ударних БпЛА «Shahed-131/136».

Так, в населеному пункті Куцурубської громади в Миколвївському районі внаслідок падіння уламків збитого БпЛА типу «Shahed-131/136» виникла пожежа складського приміщення з сільськогосподарською технікою, яка була оперативно ліквідована. Постраждалих немає.

В Баштанському районі під час нічної атаки в м. Снігурівка Снігурівської громади внаслідок падіння уламків збитого БпЛА типу «Shahed-131/136» виникло займання порожнього складського приміщення на території агропідприємства, яке було оперативно ліквідовано. Постраждалих також немає.

Сили оборони півдня України опублікували в Телеграм фото наслідків падіння ворожих уламків.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті