На мітингу у Берліні тисячі українців вимагали надати Україні "Леопарди"

Українці та їхні однодумці 20 січня вийшли на демонстрацію до бундестагу у Берліні під гаслом "Свободу леопардам!". Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що в день, коли на нараді союзників України у Рамштайні могло бути прийняте, але не було прийнято рішення про постачання українцям німецьких танків "Леопард", у Берліні на демонстрацію за ці поставки вийшли громадяни України та їхні однодумці, які там живуть.

Демонстрацію біля будівлі апарату канцлера та бундестагу організувало товариство української молоді у Німеччині Vitsche, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Україна незабаром розпочне навчальні програми українських екіпажів на "Леопардах 2".

 

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті