На місці руйнувань у Києві тривають аварійно-рятувальні роботи, під завалами можуть бути люди - ДСНС

У Києві на місці руйнувань в результаті російских ударів 25 березня тривають аварійно-рятувальні роботи, під завалами можуть бути люди. Про це повідомляє ДСНС України.

"Унаслідок російської атаки вже відомо про про 4 постраждалих у Печерському  районі столиці, серед яких 2 осіб госпіталізовано, у ще двох - гостра реакція на стрес. Аварійно-рятувальні роботи тривають, під завалами можуть бути люди. У будівлі однієї зі шкіл розгорнуто штаб допомоги Червоного Хреста. У Дарницькому і Солом'янському районах через падіння уламків пошкоджено скління приватних будинків", - повідомляють рятувальники.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті