На Мар'їнському напрямку за добу ворог атакував 43 рази - Генштаб

Збройні сили України продовжують відбивати ворожі атаки на Бахмутському, Мар'їнському та Лиманському напрямках. Про це  повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 23 лютого. 

Як повідомляється, минулої доби відбулося 101 бойове зіткнення Сил оборони та російських військ.

Зокрема, на Мар'їнському напрямку Сили оборони продовжують утримувати ворога в районах Новомихайлівки та Побєди Донецької області, де ворог 43 рази намагався прорвати оборону українських військ.

На Бахмутському напрямку силами оборони відбито 16 атак противника в районах населених пунктів Андріївка, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка та Торець Донецької області.

На Лиманському напрямку противник 14 разів атакував підрозділи українських військових у районах н.п. Терни та Ямполівка Донецької області.

У зоні відповідальності ОСУВ "Таврія" на авдіївському напрямку українські захисники відбили 10 атак ворога в районах н.п. Орлівка, Сєверне, Первомайське, Невельське Донецької області.

У зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця" на куп'янському напрямку ворог здійснив 5 спроб наступу в районі н.п. Синьківка Харківської області.

На Новопавлівському напрямку українські захисники відбили 3 атаки противника південніше Золотої Ниви Донецької області.

На Запорізькому напрямку силами оборони відбито 5 атак противника на захід від Вербового та поблизу Роботиного Запорізької області.

У зоні відповідальності ОСУВ "Одеса" на Херсонському напрямку минулої доби противник здійснив 5 спроб штурму позицій українських військ на лівобережжі Дніпра.

Як повідомлялося, ЗСУ за добу 22 лютого ліквідували тисячу окупантів. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті